0_1 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_3 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_4 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_7 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_8 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_6 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_5 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_10 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_9 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_11 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg0_12 svatební fotograf_digital studio 2000_Eva Skrbková_Daniel Skrbek.jpg
Svatební fotograf Eva Skrbková Daniel Skrbek

Nápady pro Vaši svatbu

 

Bude nám velkou ctí, zúčastnit se právě Vaší svatby,
neboť tento den bude opravdu výjimečný.
Objednejte si naše služby již nyní! Kontakt na svatebního fotografa.

Profesionální svatební fotograf a kameraman patří ke svatebnímu dni stejně jako nevěsta a ženich. Výsledné fotografie a video vám budou památkou na dlouhá společná léta. Zaznamenáváme situace, atmosféru a emoce, které doprovázejí tento, pro snoubence posvátný den tak, abyste na tento den měli i v budoucnu krásné vzpomínky. Po letech, až se na fotografie opět podíváte, ucítíte znovu vůni i chuť svatebního dortu, opět Vás budou zdobit svatební šaty a opět budete vnímat chuť bublinek na jazyku.

Uděláme vše proto, aby Vaše svatební fotografie byly výjimečné a my vám byli oporou a svojí profesionalitou jsme dokázali vaše prožitky umocnit.

Fotografie ze svatby lze pořídit jen jednou, na jeden "pokus" a proto je velmi důležité vybrat toho správného svatebního fotografa. Ten správný svatební fotograf, který má zkušenosti s fotografováním svateb o čemž mimochodem vypovídá jeho portfolio, který mimo focení stěžejních scén, jenž se odehrávají okolo samotného svatebního obřadu, by měl být zdatný, také v reportážní fotografii a k zachycení těch správných pocitových momentů, které svatbu dělají výjimečnou a i po čase dokáže "vtáhnout" do děje. Náš individuální přístup ke každé svatbě a plná spolupráce snoubenců na straně druhé, je zárukou vaší spokojenosti. Napovíme vám a nasměrujeme vás tak, aby fotografie vypadaly přirozeně. Čím více budete reagovat na naše doporučení, tím méně budeme mezi vás vstupovat. Nebudeme rušit přirozené kouzlo a emoce mezi vámi, ale budeme vám pomáhat takových momentů vytvořit co nejvíce.

Časový rozvrh celé svatby, zejména těch částí, které budou foceny, jsou pro fotografa velmi důležitou informací, stejně tak prostředí ve kterém se svatba bude odehrávat a v neposlední řadě i speciální přání snoubenců o provedení fotografií, co do neobvyklých záběrů a stylu výsledné fotografie.